Warsztaty nauczania pływania

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny warsztat pt. „Nowe trendy i mity stosowane podczas procesu nauczania pływania oraz kształtowanie szybkości wśród pływaków na różnych etapach szkolenia”, który odbędzie się już w poniedziałek 09.05.2022 od godziny 16:00 – 19:00 na II Kampusie PO ul. Prószkowska 76 bud. 6 s. 12.

Podczas praktycznego szkolenia zostaną poruszone następujące zagadnienia:

System nauczania i szkolenia pływania w Polsce. Przepisy prawne dotyczące ilości grup na basenie. Metody i środki stosowane podczas nauczania pływania. Ćwiczenia na lądzie oraz w wodzie stosowane podczas nauczania poszczególnych styli pływackich. Kontrola procesu dydaktycznego.

Kształtowanie szybkości wśród pływaków na różnych etapach szkolenia. Pojęcie, rodzaje i zakresy szybkości. Kształtowanie szybkości w ontogenezie. Ćwiczenie na lądzie kształtujące szybkość. Ćwiczenia w wodzie kształtujące szybkość. Kontrola szybkości na różnych etapach kariery zawodnika.

Prelegenci: dr Marcin Wieloch / Pracownik WWFiF – Politechnika Opolska – Licencjonowany trener II klasy w pływaniu Polskiego Związku Pływackiego

Oraz mgr Angelika Mikita / Absolwentka – WWFiF – Politechnika Opolska – Licencjonowany trener II klasy w pływaniu Polskiego Związku Pływackiego

Wszystkie informacje nt. szkolenia znajdziecie pod adresem: https://abk.po.opole.pl/page.php?mod=viewpage;534

Link do zapisów łapcie tutaj: https://badanieabk.po.edu.pl/index.php/539873?lang=pl

Podobne wpisy