Baza Rozwojowa Politechniki Opolskiej z darmowymi warsztatami znowu otwarta!

Nowe trendy i mity w procesie nauczania pływania, wideomarketing i zasady budowania strategii marketingowej, czy LinkedIn– to tylko kilka spośród ponad 20 propozycji warsztatowych zaplanowanych dla studentów i absolwentów Politechniki Opolskiej na maj.

Można też uzupełnić umiejętności miękkie – poćwiczcie kreatywność, asertywność i sprawdźcie swoją odporność na stres. Nauczcie się tworzyć skuteczne i odważne CV oraz atrakcyjny profil na LinkedIn, które dadzą większe szanse na zatrudnienie u wymarzonego pracodawcy.

Dla wspólnego bezpieczeństwa nauczymy się też zasad pierwszej pomocy podczas szkolenia z zastosowania defibrylatora AED w przypadku nagłego zatrzymania krążenia.

Łapcie szczegółową rozpiskę dla Waszego Wydziału i bierzcie, co Was interesuje – w detalu lub w hurcie. Obowiązują limity miejsc – dlatego nie zwlekajcie z zapisami!  

Szczegóły darmowych szkoleń i warsztatów oraz linki do zapisów znaleźć można na stronie Akademickiego Biura Karier: https://abk.po.opole.pl/page.php?mod=viewpage;534

Podobne wpisy